В “буковельському” виборчому окрузі визначилася п’ятірка лідерів парламентських перегонів


Як пише gazeta.ua політолог Кирило Сазонов опублікував відомості за 1-3 березня по рейтингах кандидатів у ВО №87, до якого входить скандально відомий курорт “Буковель”:

1. Олександр Шевченко, партія “За майбутнє” – 25,1%
2. Маруся Звіробій, “Європейська солідарність” – 14,8%
3. Михайло Ноняк, самовисуванець – 14,2%
4. Руслан Кошулинський, ВО “Свобода” – 12,6%
5. Василь Вірастюк, партія “Слуга народу” – 10,0%

Вибори повинні відбутися 28 березня. Зараз номінально “в розпалі” передвиборна кампанія – проте округ на карантині і охоплений санітарними кордонами. Причина – той же “Буковель”, про що вже офіційно заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль і зажадав почати розслідування і визначити винних у черговому сплеску пандемії коронавірусу.

Політолог вважає, що вибори у зв’язку з настільки важкою ситуацією і, фактично, відсутністю повноцінної передвиборної кампанії з рівним доступом всіх кандидатів могли б і перенести. Але тільки за умови реальної зацікавленості лідерів гонки: перш за все, Олександра Шевченко, який має відношення до того ж “Буковелю” і позиціонується як “ставленик олігарха Коломойського”. Втім, кандидата від партії влади Василя Вірастюка теж все влаштовує в ситуації, що склалася.

З огляду на різкий стрибок захворюваності і, що гірше, смертності в окрузі (плюс саме там зафіксовані випадки появи британського штаму коронавірусу), переможець “буковельських” виборів має всі шанси в’їхати в Раду на хвилі смертей.