В Android 12 знайшли функцію з iOS 14

Google вже випустила Android 12 Developer Preview , а разом з цим в мережі почали з’являтися повідомлення про зміни в новій версії мобільної ОС. Судячи з усього, пошуковий гігант надихався iOS 14, адже багато нововведень повністю повторюють те, що показала Apple в минулому році.

Одним з великих нововведень iOS 14 стала можливість додавання віджетів на робочі столи і об’єднання їх в так звані стопки. Це дозволяє економити місце, перемикаючись між потрібними віджетами просто свайпамі. Точно така ж функція була виявлена ​​і в Android 12.

Правда, перегортання здійснюється не вертикальними, а горизонтальними свайпамі. Схоже, що поки функція знаходиться лише в зародковому стані, так як працює тільки з фірмовим віджетом Google «Найголовніше», що відображає події календаря і погоду.

Варто відзначити, що недавно така ж функція з’явилася в популярному Android-лончер Action Launcher. Однак там вже можна налаштувати стопку на свій розсуд, додавши різні віджети.

Запис В Android 12 знайшли функцію з iOS 14 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Google вже випустила Android 12 Developer Preview , а разом з цим в мережі почали з’являтися повідомлення про зміни в новій версії мобільної ОС. Судячи з усього, пошуковий гігант надихався iOS 14, адже багато нововведень повністю повторюють те, що показала Apple в минулому році. Одним з великих нововведень iOS 14 стала можливість додавання віджетів на […]

Запис В Android 12 знайшли функцію з iOS 14 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.