Усик розповів Оксані Марченко, як його “шибонуло”. Відео

Непереможний український боксер Олександр Усик (18-0, 13 КО) зізнався, що перед кожними змаганнями молиться i тримає якийсь маленький пост, якщо це дозволяє його фізика.

Олександр Усик

У фільмі “Паломниця” Оксани Марченко кримчанин розповів, що з ним трапилося після того, як він порушив свою обітницю.

“Я якось не послухався духовного наставника, намагався тримати піст і тренуватися водночас. І тижнів через два фізично шибонуло мене. Я йому телефоную, і в нас вiдбулася така розмова:

– Це неправильно. У телефоні лазиш?

– Лажу.

– У піст?

– Ну, буває

– Розмовляєш ввечері з компанією?

– Розмовляю.

– Ти краще з’їж шматочок м’яса, але не розмовляй у натовпі, йди почитай Святе Письмо. Борися з тим, що тебе найбільше спокушає”, – розповів Усик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Усик зізнався, що в дитинстві тяжко захворів, і це ледь не коштувало йому життя. У фільмі Марченко спортсмен розповів, що це був один із тих моментів, який переконав його в вірі в Бога.

 

Непереможний український боксер Олександр Усик (18-0, 13 КО) зізнався, що перед кожними змаганнями молиться i тримає якийсь маленький пост, якщо це дозволяє його фізика. У фільмі “Паломниця” Оксани Марченко кримчанин розповів, що з ним трапилося після того, як він порушив свою обітницю. “Я якось не послухався духовного наставника, намагався тримати піст і тренуватися водночас. І тижнів через два фізично шибонуло мене. Я йому телефоную, і в нас вiдбулася така розмова: – Це неправильно. У телефоні лазиш? – Лажу. – У піст? – Ну, буває – Розмовляєш ввечері з компанією? – Розмовляю. – Ти краще з’їж шматочок м’яса, але не розмовляй у натовпі, йди почитай Святе Письмо. Борися з тим, що тебе найбільше спокушає”, – розповів Усик. Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше