Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу

Румунія, Сербія, Чорногорія, Албанія, Греція, Туреччина – ні, це не країни з туру по Європі. Це місця, де побувала пара з Івано-Франківська Женя та Жанна під час участі в реаліті-шоу “ЛавЛавCar”.

 У проекті беруть участь чотири пари: Олексій і Ксеня, Євгеній і Саша, Олег і Люба, Женя і Жанна, які вирушили в подорож, сповнену випробувань та квестів. Кожна маленька перемога дарує учасникам додатковий комфорт під час поїздки та наближає до перемоги в проекті, за яку пара отримає 200 000 гривень. Які країни найбільше запам’ятались, найважче випробування і що не сподобалось під час зйомок – читайте в інтерв’ю WestNews.

Відносини з учасниками

Жанна: У перший день зйомок, в аеропорті, пара стриптизерів – Олексій і Ксюша, хотіли сподобатись всім. А вже потім, коли почалась гра, то вони розказували, які всі погані, а особливо ми. Після шоу вони ніби знову з нами дружать і все нормально. Люба ж  насправді зовсім інша була поза кадром. Під час зйомок завжди виступала жертвою, а коли камер не було – то проявляла свій характер. Саша і Женя, які були на шоу, такі і поза ним. Вони нам найбільше сподобались, і ми зараз продовжуємо підтримувати спілкування, їздимо один до одного.

Женя: Усім учасникам було очікувано, що в мене професія, пов’язана з порноіндустрією. Саша і Женя було видно, що вони прогресивні, тому дуже круто на це відреагували. Олексій і Ксюша – стриптизери, вони просто не могли критикувати мою роботу. Але Ксюша вмудрилась сказати, що соромилась б розповісти своїй мамі, що в неї хлопець порноагент. А в неї ж чоловік – стриптизер, а я просто займаюсь документацією. Олег із Любою просто були в шоці.

Четвірка, яка найбільше не сподобалась – Люба і Олег. Ми з ними не були у четвірці, просто жили в палатці. До ранку були постійні сварки. Олег міг сісти збоку і розповідати, яка в нього тяжка робота. Навіть тоді, коли в нас був серйозний конфлікт зі стриптизерами, то ми нормально жили з ними в палатці. Найкраща четвірка була із Сашею і Женею в Албанії. Тоді був просто кайф. Ми вибились зі змагань, нам було все одно. Кожного вечора ми йшли на пляж, купались, слухали музику. То було неймовірно, бо Албанія – єдине місце, де я був радий опинитись в палатці. Ми там підем поплаваємо в морі, а за дві години має прийти знімальна група нас будити, і ми швидко біжимо в палатку з мокрим волоссям і робимо вигляд, що тільки встали.

Країни-фаворити та аутсайдери

Жанна: Сподобалась Албанія. Вона була найяскравіша. Там був постійно в нас хороший настрій, ще й сонце, вітаміни. Але в Шкодері дуже багато жебраків. Якщо подивитись збоку, то можна й подумати, що це Індія. А в Саранді ми навіть раді, що потрапили в палатку, бо могли більше всього побачити. Своїм менталітетом, традиціями найбільше зацікавила Туреччина. Просто ходиш вуличками і насолоджуєшся. Румунія запам’яталась, бо там хоч було чисто. А Сербія була нецікава, вона не запам’яталась. Сіре місто, сірі челенджі та й взагалі сіра серія вийшла.  Греція також не запам’яталась, бо ми не були в людних місцях, їздили тільки по окраїнах. Але Монастирі Метеори сподобались. Було таке відчуття, ніби ми маленькі мурахи, а це велике каміння. Розповідали нам цікаві історії про це місце. Ми жили в Греції нагорі, їхали серпантинами, і там були острови. Це виглядало дуже гарно.

Женя: Мені дуже сподобалась Чорногорія. Албанія також заслуговує уваги. Бо коли ми були в Шкодері, то для мене це місто гірше виглядало, ніж українське село. Там у центрі люди на інвалідних візках ганяли по дорозі, вони не знають ніяких правил. Повсюду по вулицях сміття і вівці. Пам’ятаю момент, коли ми йшли і шукали довго місце, де можна зняти гарне розкадрування. А коли ти переїжджаєш у другий кінець Албанії, у Саранду, то різниця величезна. Саме місто чисте, краєвиди класні. Навіть неможливо повірити, що ці дві різні частини однієї країни. А Сербія – то був жах. Запам’ятався дощ, дурні челенджі. Добре, що ми тоді жили в люксі. Бо я не уявляю, що було б, якби ми тоді попались в палатці. Єдине, що сподобалось в Греції – це поїздка в Монастирі Метеори. Особисто для мене, за цілий проект це було найкрутіше місце.

Найважче випробування

Жанна: Однозначно квадроцикли. І морально, і фізично мені було важко. Коли я впала і мене притиснув квадроцикл – мені ніхто не допомагав, я виздоровлювала сама. На екрані вони це показали зовсім по-іншому. Люди в соцмережі писали навіть, чи це не постанова. На мене впав квадроцикл, я не чую Жені, переживаю за себе, чи взагалі після цього зможу ходити. Потім вже почула, що Женя починає піднімати квадроцикл, який вагою десь 500 кг, а знімальна група навіть не поспішає допомагати. Було таке відчуття впродовж проекту, що мене постійно пхали в якусь небезпеку.

Женя: Після челенджу з квадроциклами у нас відбувся конфлікт зі знімальною групою. Коли Жанна впала з квадроцикла, то людський фактор у них зник. Головне – зробити рейтинги. Організація знімальної групи була поганою, це стало помітно на четвертий-п’ятий день проекту. Інструктор їхав спереду від нас з різницею десь 20 метрів. Я кликав його декілька разів на допомогу, але він не йшов. Бо почав піднімати штатив зі свого квадроцикла і перевіряти, чи працює камера. А вже після цього підбіг до нас. У серії не показали, що я догнав тоді інструктора і побив його. Тоді ще і Олексію мало дістатись.

Враження від проекту

Жанна: Думаю, нас взяли на проект через відкритість і почуття гумору. Женя вміє говорити, а я вмію його підтримувати. Спершу він був дуже настроєний виграти шоу. Казав, що ніколи не будем в палатці, не будемо програвати. Але як сталось, ми не шкодуємо ні про що.

Спершу редактори казали, що ми дуже мила пара. А в серіях нас показали так, що Женя постійно свариться, а я тільки нию. І все. Мене зробили “сірою мишкою” на проекті, але ж я постійно говорила. Прийшлося – у кадрі показали, як я дивлюся на пташку, як я дивлюсь, що дракон пролетів, і все нормально. А того, як я говорила, про психологію багато пояснювала, то взагалі нема. Вони нас зовсім не розкривали.

Ми хотіли двоє просто побути разом, в зовсім інших умовах. Ясно, що ці слова, які казались на початку проекту: “Я прийшов перевірити Жанну”, це все було для шоу. Але в загальному ми йшли, щоб побути разом, ще й подорожі, це все було цікаво. Тим більше, що ми любимо зніматись. Ми збоку подивились на себе, як це все виглядає і що нам потрібно змінити.

Женя: Починаючи з челенджу з байдарками, де ми відмовились і нас оштрафували на п’ять лайків, ми перестали прагнути виграти.

У челенджі, де ми ходили з Сашею і Женею, і розпитували людей, то показали тільки, як це роблять вони, а ми просто бігали за ними і все. Ми просто розчаровані в команді знімальної групи, бо вони виявились некомпетентними.  На нашу думку, показали лише 20% правди від усього, що відбувалось на шоу. Але ми знали, на що йшли. І в загальному все, окрім знімальної групи, було позитивно. Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували. Ми задоволені тим, що все було по-справжньому. Ми не знали челенджі, на які зараз будем іти, наперед не знали країни, в які маємо їхати, кожен раз був, як перший. Постійно трималась інтрига.

Життя після шоу

Жанна: Однозначно будемо пробуватись ще на інших шоу, бо любимо зніматись. Помітила, що багато людей справді були за нас і підтримували під час проекту. На негативні коментарі в соцмережах мало звертала уваги, бо писали їх переважно діти.

У Парижі працювала в салоні краси візажистом. Мені це було цікаво, бо не люблю сидіти без роботи. Я пробую себе в різних сферах, щоб не сидіти на одному місці декілька років. Давно думала, щоб відкрити щось в Івано-Франківську, але боюсь фіаско. Я пройшла тільки одні курси по візажу. Хочу добитись такого рівня, щоб справді могла комусь давати корисні поради. Зараз, поки молода, пробую все, що мені цікаво.

Женя: Фан-зона у нас збільшилась. Ще й з урахуванням, що ми живемо в маленькому Івано-Франківську. Можуть підійти як і малі, так і дорослі. Хтось щось скаже, хтось хоче сфотографуватись – це дуже приємно. Ми привернули увагу, це круто. Багато є пропозицій щодо зйомок реклами, на телебаченні зніматись і нам подобається.

Потроху я зливаю свою роботу порноагента. Це не є стабільна робота, максимум на років десять. І коли це все закінчиться, не хочу залишитись ні з чим. Тому зараз починаю розвивати свій Youtube-канал.

На шоу ми казали, якщо виграємо, то докладаємо гроші і купляємо Жанні машину. А потім – їдемо в Париж на роботу. Ми програли шоу, але все здійснилось – були за кордоном, машина є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про зарплату, стереотипи та особливості роботи: інтерв’ю з порноагентом з Івано-Франківська

The post Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу appeared first on WestNews.com.ua.

Румунія, Сербія, Чорногорія, Албанія, Греція, Туреччина – ні, це не країни з туру по Європі. Це місця, де побувала пара з Івано-Франківська Женя та Жанна під час участі в реаліті-шоу “ЛавЛавCar”.  У проекті беруть участь чотири пари: Олексій і Ксеня, Євгеній і Саша, Олег і Люба, Женя і Жанна, які вирушили в подорож, сповнену випробувань […]

The post Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу appeared first on WestNews.com.ua.