Усі версії iPhone 14 отримають екран на 120 Гц

Восени 2021 року Apple представила iPhone 13 Pro та 13 Pro Max. Відмінною особливістю моделей став екран, який підтримує динамічну зміну частоти до 120 Гц.

Тепер же стало відомо, що така ж можливість з’явиться і на більш дешевих моделях iPhone. За даними аналітика Джеффа Пу, це відбудеться вже в 2022 році, в рамках моделей iPhone 14 та умовного iPhone 14 Max.

Відмінною особливістю Pro-версій смартфонів стане поява 48 Мп модуля камери.

Експерт також зазначив, що колишні чутки були вірні – Apple і справді відмовиться від модифікації iPhone mini. Замість неї купертинівці навпаки запровадять модель iPhone Max.

Нагадаємо, що анонс та реліз лінійки iPhone 14 очікується вже у вересні поточного року. За останніми даними, в ній компанія може відмовитися від вирізу у формі «чубчика», замінивши його більш компактною варіацією.

Запис Усі версії iPhone 14 отримають екран на 120 Гц спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Восени 2021 року Apple представила iPhone 13 Pro та 13 Pro Max. Відмінною особливістю моделей став екран, який підтримує динамічну зміну частоти до 120 Гц. Тепер же стало відомо, що така ж можливість з’явиться і на більш дешевих моделях iPhone. За даними аналітика Джеффа Пу, це відбудеться вже в 2022 році, в рамках моделей iPhone […]

Запис Усі версії iPhone 14 отримають екран на 120 Гц спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.