Уночі в Івано-Франківську не розминулися автівка та скутер: є травмовані (ФОТО)

Учора, 12 червня, в Івано-Франківську трапилася аварія за участі автомобіля та скутера.

Зіткнення відбулося на вулиці Івана Павла ІІ. Про це повідомляє УПП в Івано-Франківській області. Прибувши на місце події патрульні встановили, що 30-літній водій, керуючи автомобілем Сітроєн Берлінго, здійснював розворот у забороненому місці. Чоловік, перетинаючи суцільну лінію розмітки, та не надав перевагу 17-літньому водію, який керував скутером Хонда Діо без номерних знаків та без ближнього світла фар у темну пору доби.

Унаслідок аварії транспорті засоби отримали механічні пошкодження, а водіїв госпіталізовано у медичний заклад.

Нагадаємо, На Прикарпатті автомобіль злетів з дороги та перекинувся: є потерпілі (ФОТО)

Фото – Чат 112.

The post Уночі в Івано-Франківську не розминулися автівка та скутер: є травмовані (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Учора, 12 червня, в Івано-Франківську трапилася аварія за участі автомобіля та скутера. Зіткнення відбулося на вулиці Івана Павла ІІ. Про це повідомляє УПП в Івано-Франківській області. Прибувши на місце події патрульні встановили, що 30-літній водій, керуючи автомобілем Сітроєн Берлінго, здійснював розворот у забороненому місці. Чоловік, перетинаючи суцільну лінію розмітки, та не надав перевагу 17-літньому водію,

The post Уночі в Івано-Франківську не розминулися автівка та скутер: є травмовані (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: