Уночі франківські патрульні затримали двох водіїв з ознаками наркотичного сп’яніння

Учора, 10 вересня, вночі патрульні Івано-Франківська оформили два випадки керування в нетверезому стані.

Перший випадок трапився на вулиці Північний Бульвар. Поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen, інформує Патрульна поліція Івано-Франківської області.

У водія були помітні ознаки наркотичного сп’яніння. Інспектори запропонували водієві пройти освідування на стан сп’яніння у спеціалізованому медичному закладі, де і підтвердили стан сп’яніння. Під час поверхневої перевірки, вартові порядку виявили в авто 23-річного громадянина паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження та згорток із фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичного походження. Тож патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Та постанову за ст.121 КУпАП.

Другий випадок трапився на вулиці Василіянок. Інспектори побачили транспортний засіб Honda Taсt, без номерного знаку. Поспілкувавшись з водієм, патрульні помітили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. 18-річному кермувальнику запропонували пройти огляд на визначення стану наркотичного сп’яніння у медичному закладі, однак той відмовився. При поверхневій перевірці у нього було виявлено пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору та 5 таблеток невідомого походження. На громадянина інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування в нетверезому стані) та ч.2 ст.126 КУпАП(Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом).

Нагадаємо, на Прикарпатті чоловік висадив коноплю на власному городі.

The post Уночі франківські патрульні затримали двох водіїв з ознаками наркотичного сп’яніння appeared first on Галицький Кореспондент.

Учора, 10 вересня, вночі патрульні Івано-Франківська оформили два випадки керування в нетверезому стані. Перший випадок трапився на вулиці Північний Бульвар. Поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen, інформує Патрульна поліція Івано-Франківської області. У водія були помітні ознаки наркотичного сп’яніння. Інспектори запропонували водієві пройти освідування на стан сп’яніння у спеціалізованому медичному закладі, де і підтвердили стан сп’яніння. Під час поверхневої

The post Уночі франківські патрульні затримали двох водіїв з ознаками наркотичного сп’яніння appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: