Унікальному смартфону Samsung Galaxy A80 — відповідний чохол

На тому тижні був представлений унікальний смартфон Samsung Galaxy A80, який оснащений єдиним блоком, що виступає в ролі основної і фронтальної камери.

Очевидно, що чохли для нестандартних смартфонів також повинні відрізнятися від побратимів по цеху і мати особливу конструкцію. Взяти той же чохол для Samsung Galaxy Fold, за ціну якого можна купити непоганий смартфон.

В мережі вже з’явилися зображення чохлів для Samsung Galaxy A80, які підготував відомий виробник компанія Olixar.

Варто звернути увагу на те, що сенс даного чохла, як захисного аксесуара, дещо розмивається, так як помітна частина смартфона, як раз в районі камери, залишається неприкритою.

Доцільність застосування даного чохла можна пояснити хіба що бажанням власника виділити свій гаджет в компанії, де багато користувачів Samsung Galaxy A80… Наскільки реальним виявиться подібна ситуація, ми дізнаємося після початку продажів смартфона, який вийде тільки в кінці травня за ціною 649 євро (19 600 грн.).

На тому тижні був представлений унікальний смартфон Samsung Galaxy A80, який оснащений єдиним блоком, що виступає в ролі основної і фронтальної камери. Очевидно, що чохли для нестандартних смартфонів також повинні відрізнятися від побратимів по цеху і мати особливу конструкцію. Взяти той же чохол для Samsung Galaxy Fold, за ціну якого можна купити непоганий смартфон. В […]