«Унікальне болото у горах»: на Прикарпатті показали зимові краєвиди з болота Ширковець. ФОТО

«Болото не може бути красивим», а тим більше його не варто охороняти як заповідну територію. Саме так думають більшість людей. Проте на Прикарпатті можна переконатись у зворотному.

Сьогодні відзначають всесвітній день водно-болотних угідь, пише WestNews. І на Прикарпатті є своє унікальне болото у горах, яке є гідрологічною пам’яткою природи загальнодержавного значення в Україні. Мова про болото «Ширковець», яке розташоване між селами Старий Мізунь і Новий Мізунь, у межах Вигодської улоговини на Долинщині.

У цьому заповідному місці ростуть унікальні низькорослі дерева, а також рідкісна росичка круглолиста і журавлина дрібноплода, яка занесена до Червоної книги України.

Унікальні зимові фото цієї чудової місцини оприлюднив у мережі місцевий мешканець Shakilov Neel.

«Переваги відвідування болота взимку – крига додає унікальну фактуру та відсутність комарів», – написав Shakilov Neel на своїй сторінці у соцмережі.

До речі, на одній з фотографій – елементи екостежки для туристів, яку розпочали будувати, щоб створити тут туристичну інфраструктуру.

Публікація «Унікальне болото у горах»: на Прикарпатті показали зимові краєвиди з болота Ширковець. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

«Болото не може бути красивим», а тим більше його не варто охороняти як заповідну територію. Саме так думають більшість людей. Проте на Прикарпатті можна переконатись у зворотному. Сьогодні відзначають всесвітній день водно-болотних угідь, пише WestNews. І на Прикарпатті є своє унікальне болото у горах, яке є гідрологічною пам’яткою природи загальнодержавного значення в Україні. Мова про болото «Ширковець», яке розташоване між селами Старий Мізунь і Новий Мізунь, у межах Вигодської улоговини на Долинщині. У цьому заповідному місці ростуть унікальні низькорослі дерева, а також рідкісна росичка круглолиста і журавлина дрібноплода, яка занесена до Червоної книги України. Унікальні зимові фото цієї чудової місцини оприлюднив у мережі місцевий мешканець Shakilov Neel. «Переваги відвідування болота взимку – крига додає унікальну фактуру та відсутність комарів», – […]

Публікація «Унікальне болото у горах»: на Прикарпатті показали зимові краєвиди з болота Ширковець. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.