Умисно доводять до банкрутства: франківські депутати просять центральну владу відреагувати на проблеми Арматурного заводу

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до прем’єр-міністра України та Голови СБУ щодо критичної ситуації, яка склалася на ПрАТ “Івано-Франківський Арматурний завод”.

Звернення сьогодні, 23 грудня, на сесії міської ради зачитав Олексій Петечел.

Як йдеться у зверненні, завод успішно працював, але протягом останніх двох років підприємство припинило виробництво. З грудня 2020 року на підприємстві не виплачується зарплата. Заборгованість становить 8 мільйонів.

Зі слів працівників, як зауважив Петечел, підприємство має укладені контракти на замовлення з чеськими та українськими заводами, а також Рівненською АЕС.

“Керівництво усунулось від  виконання обовязків, працівників недопускають до робочих місць, відключено електропостачання. Складається враження, що завод умисно доводиться до бакрутства”, – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати просять провести перевірку можливих спроб умисного знищення стартегічно важливого підприємства та створення умов для виплати заробітньої плати та відновлення роботи підприємства.

Читайте також: Франківські депутати звернулися до президента, щоб відремонтувати аеропорт

The post Умисно доводять до банкрутства: франківські депутати просять центральну владу відреагувати на проблеми Арматурного заводу appeared first on Галицький Кореспондент.

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до прем’єр-міністра України та Голови СБУ щодо критичної ситуації, яка склалася на ПрАТ “Івано-Франківський Арматурний завод”. Звернення сьогодні, 23 грудня, на сесії міської ради зачитав Олексій Петечел. Як йдеться у зверненні, завод успішно працював, але протягом останніх двох років підприємство припинило виробництво. З грудня 2020 року на підприємстві не виплачується

The post Умисно доводять до банкрутства: франківські депутати просять центральну владу відреагувати на проблеми Арматурного заводу appeared first on Галицький Кореспондент.