Україну виставили на продаж: Прикарпатські депутати виступили проти ринку землі

Сьогодні, 15 листопада, Івано-Франківська обласна рада проводить виїзне засідання в Яремче, присвячене темі спорту.

Одним із питань порядку денного стало звернення облради до ВРУ, Кабміну та президента з приводу нещодавно прийнятого закону про ринок землі.

“Закон не відповідає запитам суспільства, загрожує аграрному сектору та безпеці цілої країни. Необхідно забезпечити запобіжники, які не дозволять рейдерам і перекупникам забрати всю землю в селян. Аграрні латифундисти зможуть скупити всю землю, адже нема інструментів захисту – не прописана мінімальна ціна тощо. Україна буде виставлена на продаж”, – сказав Іван Приймак, депутат облради та голова земельної комісії.

Депутати вимагають обмежити кількість землі в одні руки, встановити мінімальну ціну за землю, а також відтермінувати дію цього закону до закінчення війни на Сході.

Звернення підтримали народні обранці з різних фракцій. Михайло Королик назвав ринок землі “злочином проти країни”, а Святослав Никорович сказав, що землю будуть скуповувати за смішні гроші, знищуючи Україну.

Нагадаємо, Верховна Рада попередньо дала добро на продаж землі. 

The post Україну виставили на продаж: Прикарпатські депутати виступили проти ринку землі appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 15 листопада, Івано-Франківська обласна рада проводить виїзне засідання в Яремче, присвячене темі спорту. Одним із питань порядку денного стало звернення облради до ВРУ, Кабміну та президента з приводу нещодавно прийнятого закону про ринок землі. “Закон не відповідає запитам суспільства, загрожує аграрному сектору та безпеці цілої країни. Необхідно забезпечити запобіжники, які не дозволять рейдерам і

The post Україну виставили на продаж: Прикарпатські депутати виступили проти ринку землі appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: