Українця жорстоко вбили під час туристичного походу в Африці

44-річного громадянина України вбили грабіжники, щоб забрати його рюкзак з речами. Як повідомляють південноафриканські ЗМІ, чоловіка звали Іван Іванов. Він зупинився гостьовому будинку у містечку Хаут Бей у передмісті Кейптауна.

Як повідомляє сайт News24.com, українець вирушив на прогулянку в Іст Форт. Його попередили, що небезпечно ходити в цій місцевості самому, хоч вона загалом вважається безпечною.

Прес-секретар поліції Західної Капської провінції полковник Андре Траун сказав, що троє чоловіків забрали рюкзак українця з його особистими речами й втекли. Члени варти району схопили одного з нападників. У 25-річного чоловіка виявили крадені речі. Сьогодні він постане перед судом Вінберга.

Голова групи Table Mountain Safety Action Group Андре ван Шалквик сказав сайту, що напад стався ледве за 10 метрів на початку популярного маршруту в Іст Форт неподалік від стоянки. Околиця не вважалася “гарячою точкою”. Це не перший напад в Іст Форт, хоча злочинів тут не спостерігалося “досить довго”.

44-річного громадянина України вбили грабіжники, щоб забрати його рюкзак з речами. Як повідомляють південноафриканські ЗМІ, чоловіка звали Іван Іванов. Він зупинився гостьовому будинку у містечку Хаут Бей у передмісті Кейптауна. Як повідомляє сайт News24.com, українець вирушив на прогулянку в Іст Форт. Його попередили, що небезпечно ходити в цій місцевості самому, хоч вона загалом вважається безпечною. Прес-секретар поліції Західної Капської провінції полковник Андре Траун сказав, що троє чоловіків забрали рюкзак українця з його особистими речами й втекли. Члени варти району схопили одного з нападників. У 25-річного чоловіка виявили крадені речі. Сьогодні він постане перед судом Вінберга. Голова групи Table Mountain Safety Action Group Андре ван Шалквик сказав сайту, що напад стався ледве за 10 метрів на початку популярного маршруту в Іст