Українську “мать-героїню” затримали в Грузії: торгувала власними дітьми

Жінка має 10 дітей – 7 з яких були народжені сурогатними матерями.

У Грузії багатодітну матір з України підозрюють у торгівлі дітьми. Про затримання українки повідомила омбудсмен Людмила Денисова.

Жінка має 10 дітей, семеро з яких були народжені сурогатними матерями. Правоохоронці Грузії отримали інформацію про те, що її діти знаходяться в двох прийомних сім’ях. У кожній з родин було по 5 дітей.

За інформацією Денисової, оформленням опіки над дітьми почала займатися їхня бабуся. Таким чином всіх дітей зможуть повернути в Україну.
Відомо, що здоров’я неповнолітніх в задовільному стані, але у одного з хлопчиків є хронічне захворювання, тому йому потрібні регулярні обстеження.

Жінка має 10 дітей – 7 з яких були народжені сурогатними матерями. У Грузії багатодітну матір з України підозрюють у торгівлі дітьми. Про затримання українки повідомила омбудсмен Людмила Денисова. Жінка має 10 дітей, семеро з яких були народжені сурогатними матерями. Правоохоронці Грузії отримали інформацію про те, що її діти знаходяться в двох прийомних сім’ях. У кожній з родин було по 5 дітей. За інформацією Денисової, оформленням опіки над дітьми почала займатися їхня бабуся. Таким чином всіх дітей зможуть повернути в Україну. Відомо, що здоров’я неповнолітніх в задовільному стані, але у одного з хлопчиків є хронічне захворювання, тому йому потрібні регулярні обстеження.