Українка створила корисний мобільний додаток

Мешканка Південної Пальміри Наталія Сторожева розробила мобільний додаток «Прогулянки по Одесі».

Додаток написано українською, російською та англійською мовами. Розповсюджується безкоштовно.

В даний момент воно встановлено вже майже тисячу разів, пише  Волнорез .

Основні користувачі – з України, але серед них є також туристи з Британії та Ізраїлю, Нової Зеландії та США.

1553685414_19-03-26_01

«Прогулюючись з гідом по місту, я зрозуміла, що необхідно ламати стереотипи« бандитсько-кримінальної Одеси ». Треба розповісти про інший. Трошки міщанської, трошки навіженої, театральної, літературної, Одесі письменників і художників, любовних інтриг і законодавцеві мод. Щоб туристи знали, що крім того, що Привіз, є ще й інші ринки. Що  продукти, вирощені в регіоні, – дуже смачні. Що таки існує в досить молодому місті своя особлива кухня, саме з локальних продуктів » , – розповіла Наталія Сторожева.

1553685400_19-03-26_02

1553685451_19-03-26_04

В основний маршрут «Прогулянок» включено 15 об’єктів: по скульптурам котів, маршрут в стилі «квест», де, відповідаючи на питання, можна дізнаватися місто. У розділі «Що поїсти» представлено маршрут і історія старих ринків, одеські рецепти від фуд-блогерів; маршрут і історія виноробства і фермерських господарств в одеському регіоні. У розділі «Де поїсти (ресторани)» зібрана інформація про заклади з одеською кухнею і окремо – 60 кращих ресторанів міста.

Наталя Сторожева продовжує роботу над додатком. Скоро з’являться розділи, присвячені театрам, музеям, туристичним агентствам і гідам Одеси.

Мешканка Південної Пальміри Наталія Сторожева розробила мобільний додаток «Прогулянки по Одесі». Додаток написано українською, російською та англійською мовами. Розповсюджується безкоштовно. В даний момент воно встановлено вже майже тисячу разів, пише  Волнорез . Основні користувачі – з України, але серед них є також туристи з Британії та Ізраїлю, Нової Зеландії та США. «Прогулюючись з гідом по місту, я зрозуміла, […]