Українцям напророкували нове зростання тарифів на мобільний зв’язок

Адміністратор спільноти MZU “Мобільний зв’язок України” Олег Свистун заявив, що в 2021 році тарифи на мобільний зв’язок неминуче будуть підвищуватися.

“Перш за все це станеться через розвиток LTE900 – цей частотний діапазон низькомаржинальний для операторів. Учасники ринку також продовжать будувати LTE1800 і LTE2600”, – повідомив Свистун у коментарі UBR.

За його словами, протягом наступних кількох років операторам зв’язку потрібно буде готуватися до впровадження 5G. Це спричинить за собою інвестиції в ліцензію на частоти і покупку нового обладнання. Відповідно, можна спрогнозувати подальше зростання абонентської плати.

“У цьому році істотного подорожчання ще не було, але обов’язково буде. Оператори інвестують колосальні гроші, а інвестиції – потрібно повертати”, – резюмував Свистун.

Запис Українцям напророкували нове зростання тарифів на мобільний зв’язок спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Адміністратор спільноти MZU “Мобільний зв’язок України” Олег Свистун заявив, що в 2021 році тарифи на мобільний зв’язок неминуче будуть підвищуватися. “Перш за все це станеться через розвиток LTE900 – цей частотний діапазон низькомаржинальний для операторів. Учасники ринку також продовжать будувати LTE1800 і LTE2600”, – повідомив Свистун у коментарі UBR. За його словами, протягом наступних кількох років […]

Запис Українцям напророкували нове зростання тарифів на мобільний зв’язок спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.