«Убили мою маму…»: на Львівщині під час сварки з сусідами загинула жінка

22 липня на Львівщині під час сварки убили літню жінку. Софії Р. було 84 роки.

Про це “Вголосу” сповістив її син Зиновій Р.

Трагедія трапилася у селищі Куликів Жовківського району.

Зиновій розповів: сварка виникла через те, що сусіди жінки – донька Ліля і мати Марія Г. – викликали ескаватор і намагалися копати дорогу, що належала до господарства старенької.

На зауваження бабці, що вони роблять, старенька отримала відповідь: «Що хочемо те й робимо!».

На аргументи Софії Р. донька Ліля підбігла до бабусі і кулаком вдарила її в обличчя. На крик про допомогу вибіг син старенької Зиновій Р. і намагався захистити свою маму. Також на місце відразу ж примчали Марія Г. та її чоловік Богдан Г.

Поки чоловіки з’ясовували стосунки, мати з донькою вдвох вовтузили 84-річну стареньку. Проте жінка померла – внаслідок травми голови, нанесненої тупим предметом. Саме цю причину смерті вказали у лікарському свідоцтві про смерть

У Жовківському відділенні поліції Кам´янко-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області вже відкрили за цим фактом кримінальне провадження. Слідство триває.

22 липня на Львівщині під час сварки убили літню жінку. Софії Р. було 84 роки. Про це “Вголосу” сповістив її син Зиновій Р. Трагедія трапилася у селищі Куликів Жовківського району. Зиновій розповів: сварка виникла через те, що сусіди жінки – донька Ліля і мати Марія Г. – викликали ескаватор і намагалися копати дорогу, що належала до господарства старенької. На зауваження бабці, що вони роблять, старенька отримала відповідь: «Що хочемо те й робимо!». На аргументи Софії Р. донька Ліля підбігла до бабусі і кулаком вдарила її в обличчя. На крик про допомогу вибіг син старенької Зиновій Р. і намагався захистити свою маму. Також на місце відразу ж примчали Марія Г. та її чоловік Богдан Г. Поки чоловіки з’ясовували стосунки, мати з