У Запоріжжі заарештували няню дитсадка, де померла однорічна дитина

Суд у Запоріжжі заарештував няню нелегального дитячого садка, в якому померла однорічна дитина.

Про це повідомила журналістка Марина Моісеєнко в Facebook.

За її словами, суд ухвалив рішення про утримання підозрюваної під вартою.

вихователька з нелегального садка в Запоріжжі подзвонила батькам загиблої дівчинки і сказала, що їхня дитина не дихає. Швидку на місце вона не викликала.

Жінка видалила відео з камер спостереження і намагалася приховати інші сліди НП. Однак частина відео, про яке, нйімовірніше, няня забула, залишилася.

За попередніми висновками, дитина захлинулася блювотними масами.

Вихователька затримана за підозрою в умисному вбивстві, вчиненому щодо малолітньої дитини (п.2 ч.1 ст. 115 КК України).

Суд ухвалив тримання під вартою запорізької няні, під наглядом якої померла дівчинка

Gepostet von Марина Моисеенко am Freitag, 5. Juni 2020

Суд у Запоріжжі заарештував няню нелегального дитячого садка, в якому померла однорічна дитина. Про це повідомила журналістка Марина Моісеєнко в Facebook. За її словами, суд ухвалив рішення про утримання підозрюваної під вартою. вихователька з нелегального садка в Запоріжжі подзвонила батькам загиблої дівчинки і сказала, що їхня дитина не дихає. Швидку на місце вона не викликала. Жінка видалила відео з камер спостереження і намагалася приховати інші сліди НП. Однак частина відео, про яке, нйімовірніше, няня забула, залишилася. За попередніми висновками, дитина захлинулася блювотними масами. Вихователька затримана за підозрою в умисному вбивстві, вчиненому щодо малолітньої дитини (п.2 ч.1 ст. 115 КК України). Суд ухвалив тримання під вартою запорізької няні, під наглядом якої померла дівчинка Gepostet von Марина Моисеенко am Freitag, 5. Juni