У WhatsApp з’явилися нові функції: що додали

Популярний додаток WhatsApp отримав оновлення, в якому розробники додали кілька нових функцій. Йдеться про версію програми для пристроїв, які працюють під управлінням операційної системи iOS від Apple.

У новій версії месенджера з’явилося дві нові функції:

1. Прискорення відтворення голосових повідомлень

Відомо, що вказана функція тестувалася ще з початку весни цього року. Тепер користувачі зможуть прискорювати програвання аудіоповідомлення в один, півтора та два рази.

2. Зображення символу @

Тепер, коли користувача хтось буде згадувати або відповідати на повідомлення, цей символ буде зображатися в списку чатів.

Нові можливості стали вже доступними для усіх користувачів iOS пристроїв, які оновили додаток WhatsApp.

Для довідки: У 2014 році популярний месенджер WhatsApp був куплений американською компанією Facebook за 19 мільярдів доларів. WhatsApp є найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями. Його щомісячна аудиторія налічує понад 2 мільярди активних користувачів.

Запис У WhatsApp з’явилися нові функції: що додали спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Популярний додаток WhatsApp отримав оновлення, в якому розробники додали кілька нових функцій. Йдеться про версію програми для пристроїв, які працюють під управлінням операційної системи iOS від Apple. У новій версії месенджера з’явилося дві нові функції: 1. Прискорення відтворення голосових повідомлень Відомо, що вказана функція тестувалася ще з початку весни цього року. Тепер користувачі зможуть прискорювати […]

Запис У WhatsApp з’явилися нові функції: що додали спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.