У Верховині відкрили форум Via Carpatia драмою-концертом “Вигнані з раю”. ФОТО

У п’ятницю, 25 червня у селищі міського типу Верховина, відбулося відкриття форуму Via Carpatia драмою-концертом “ВИГНАНІ З РАЮ”.

Її виконала заслужена артистка України Галина Баранкевич у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського, пише WestNews.

“На щастя, злива, яка тривала у Верховині протягом дня, припинилася просто перед початком концерту. Організатори жартують, що це наш директор-художній керівник Ростислав Держипільський намольфарив. А ми дякуємо ініціатору форуму Миколі Княжицькому за запрошення, а глядачам і усій команді цієї великої події за теплий прийом!”, – йдеться у повідомленні Франківського драмтеатру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти назвали найчистішу річку Прикарпаття. ВІДЕО

Публікація У Верховині відкрили форум Via Carpatia драмою-концертом “Вигнані з раю”. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

У п’ятницю, 25 червня у селищі міського типу Верховина, відбулося відкриття форуму Via Carpatia драмою-концертом “ВИГНАНІ З РАЮ”. Її виконала заслужена артистка України Галина Баранкевич у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського, пише WestNews. “На щастя, злива, яка тривала у Верховині протягом дня, припинилася просто перед початком концерту. Організатори жартують, що це наш директор-художній керівник Ростислав Держипільський намольфарив. А ми дякуємо ініціатору форуму Миколі Княжицькому за запрошення, а глядачам і усій команді цієї великої події за теплий прийом!”, – йдеться у повідомленні Франківського драмтеатру. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти назвали найчистішу річку Прикарпаття. ВІДЕО

Публікація У Верховині відкрили форум Via Carpatia драмою-концертом “Вигнані з раю”. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.