У TikTok знайшли небезпечну помилку: як не стати жертвою

У функції “Знайти друзів” соцмережі TikTok виявлена ​​вразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати доступ до персональних даних, що зберігаються в профілях користувачів.

Серед цих даних – номер телефону, фото. настройки, унікальний ID і інша інформація.

Фахівці Check Point Software провели розслідування і з’ясували, що зловмисники, використовуючи вразливість, могли створити базу даних користувачів і їх номерів телефонів, щоб потім використовувати її в злочинних цілях. Уразливість в даний момент усувається.

Що робити користувачам, щоб не стати жертвою хакерів? В Check Point Software рекомендують вказувати якнайменше даних про себе, регулярно оновлювати операційну систему і додатки до останньої версії.

Запис У TikTok знайшли небезпечну помилку: як не стати жертвою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У функції “Знайти друзів” соцмережі TikTok виявлена ​​вразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати доступ до персональних даних, що зберігаються в профілях користувачів. Серед цих даних – номер телефону, фото. настройки, унікальний ID і інша інформація. Фахівці Check Point Software провели розслідування і з’ясували, що зловмисники, використовуючи вразливість, могли створити базу даних користувачів і їх номерів телефонів, […]

Запис У TikTok знайшли небезпечну помилку: як не стати жертвою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.