У Telegram з’являться рекламні повідомлення

Telegram почав тестувати ряд нововведень. Одним з них, до речі, стали рекламні повідомлення.

Згідно з опублікованими даними, в прийдешньої версії Telegram 8.0 буде багато змін. Зокрема, в цій версії додали ряд нових функцій, починаючи від жестів вгору, які дозволяють швидко переходить до наступного непрочитаного новинному каналу, закінчуючи новим оформленням пересилання повідомлення без імені відправника. Але що більш цікаво, в месенджері тестують рекламні повідомлення – їх назвали Sponsored (спонсорувати).

З інших оновлень можна відзначити анімовані градієнтні заставки для повідомлень, функція запису голосових чатів в різних режимах, а також оновлене меню предпросмотра стікерів після введення емодзі. На даний момент точна дата виходу Telegram 8.0 не розголошується.

Запис У Telegram з’являться рекламні повідомлення спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Telegram почав тестувати ряд нововведень. Одним з них, до речі, стали рекламні повідомлення. Згідно з опублікованими даними, в прийдешньої версії Telegram 8.0 буде багато змін. Зокрема, в цій версії додали ряд нових функцій, починаючи від жестів вгору, які дозволяють швидко переходить до наступного непрочитаного новинному каналу, закінчуючи новим оформленням пересилання повідомлення без імені відправника. Але […]

Запис У Telegram з’являться рекламні повідомлення спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.