У США презентували унікальну гвинтівку, що стріляє кулями і стрілами

У Сполучених Штатах Америки (США) розробили унікальну гвинтівку, яка може стріляти як кулею калібру .22, так і стрілами довжиною 40 см.

Про це повідомило інтернет-видання “Світ захоплень: Полювання & Зброя”, з посиланням на Національ асоціацію стрільців .

“Компанія Traditions створила ідеальну пару – однозарядну гвинтівку Crackshot .22 калібру, що поставляється разом зі знімним блоком XBR Upper, який можна надіти на гвинтівку і який дозволяє стріляти стрілами”, – йдеться в повідомленні.

Сумний блок верхній частині (XBR Upper), що йде в наборі, дозволяє переобладнати гвинтівку для стрільби 40-сантиметровими стрілами, які здатні ефективно вражати цілі на відстані до 70 м. Рушійну силу стрілі забезпечує холостий патрон, енергія котрого виштовхує її зі стовбура.

Ціна унікальної зброї в США – 449 доларів. Ця гвинтівка, як відзначають розробники, легка, зручна для перенесення і ідеально підходить для полювання на дрібну дичину.

Нагадаємо, що в Північній Америці дозволено полювати з цибулею на всіх мисливських тварин – починаючи з зайця і індички, і закінчуючи лосями і грізлі.

Лісові департаменти США навіть виділяють для стрільців з лука спеціальні дні полювання, і сезон для них починається на кілька днів раніше відкриття звичайного мисливського сезону.

Зараз в країні налічують майже стільки ж моделей луків, скільки видів рушниць, а різноманітність стріл, мабуть, перевершує навіть кількість калібрів патронів і куль.

В Україні полювання з луком фактично заборонена.

У Сполучених Штатах Америки (США) розробили унікальну гвинтівку, яка може стріляти як кулею калібру .22, так і стрілами довжиною 40 см. Про це повідомило інтернет-видання “Світ захоплень: Полювання & Зброя”, з посиланням на Національ асоціацію стрільців . “Компанія Traditions створила ідеальну пару – однозарядну гвинтівку Crackshot .22 калібру, що поставляється разом зі знімним блоком XBR Upper, який можна […]