У Рогатині горить лікарня: ускладнений рух автодорогою Львів-Франківськ (ВІДЕО)

Сьогодні, 13 грудня, у Рогатині спалахнула будівля старої лікарні. 

Про це повідомляють очевидці в соціальним мережах, зокрема Юрій Усатенко поділився відео з місця події.

Свідки попереджали водіїв про те, що через пожежу зупинили рух транспорту автотрасою Львів-Івано-Франківськ на ділянці довкола осередку вогню. Натомість у пресслужбі поліції Івано-Франківської області цю інформацію спростували, пояснивши, що на місці дійсно працюють два екіпажі патрульних, але вони просто пропускають водіїв почергово. Проте, наразі на цій ділянці дійсно можливі тимчасові затори.

Інформації про постраждалих наразі немає.

Нагадаємо, 10 грудня  у Долині трапилася пожежа в житловому будинку.

В даний час горить стара лікарня в м.Рогатин

Gepostet von Юрій Усатенко am Freitag, 13. Dezember 2019

The post У Рогатині горить лікарня: ускладнений рух автодорогою Львів-Франківськ (ВІДЕО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 13 грудня, у Рогатині спалахнула будівля старої лікарні.  Про це повідомляють очевидці в соціальним мережах, зокрема Юрій Усатенко поділився відео з місця події. Свідки попереджали водіїв про те, що через пожежу зупинили рух транспорту автотрасою Львів-Івано-Франківськ на ділянці довкола осередку вогню. Натомість у пресслужбі поліції Івано-Франківської області цю інформацію спростували, пояснивши, що на місці

The post У Рогатині горить лікарня: ускладнений рух автодорогою Львів-Франківськ (ВІДЕО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: