У Рівному школяр зґвалтував 12-річну дівчину і знімав це на відео

У Рівному 14-річний хлопець зґвалтував у під’їзді багатоповерхівки 12-річну дівчину, з якою познайомився в соціальній мережі Instagram.

Підліток зняв це на відео, яке потім поширив серед знайомих, – повідомили Факти.

За словами учнів школи, хлопець знімав відео, щоб довести, що він дійсно зустрічається із семикласницею. Ролик побачила не тільки вся школа, а й рідні дівчинки.

“Він це відео скидав усім. Хвалився, говорив, що дуже крутий. У нас це відео бачили всі старшокласники, сміялися і передавали одне одному. Але ми всі в шоці. Дівчинка навчається у 7 класі”, – розповіла одна з учениць школи.

Своєї провини підліток не визнає. Зараз він знаходиться під домашнім арештом.

“Факт поширення відео був, зараз у Рівненському відділі поліції є кримінальне провадження за фактом поширення відео. Те, чи є на відео елементи порнографічного характеру, встановить експертиза”, – повідомила місцева прокурорка Ілона Ютовець.

Якщо вина хлопця буде доведена, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

У Рівному 14-річний хлопець зґвалтував у під’їзді багатоповерхівки 12-річну дівчину, з якою познайомився в соціальній мережі Instagram. Підліток зняв це на відео, яке потім поширив серед знайомих, – повідомили Факти. За словами учнів школи, хлопець знімав відео, щоб довести, що він дійсно зустрічається із семикласницею. Ролик побачила не тільки вся школа, а й рідні дівчинки. “Він це відео скидав усім. Хвалився, говорив, що дуже крутий. У нас це відео бачили всі старшокласники, сміялися і передавали одне одному. Але ми всі в шоці. Дівчинка навчається у 7 класі”, – розповіла одна з учениць школи. Своєї провини підліток не визнає. Зараз він знаходиться під домашнім арештом. “Факт поширення відео був, зараз у Рівненському відділі поліції є кримінальне провадження за фактом поширення відео.