У ретвіти Twitter тепер можна вставляти картинки і відеоролики

Розробники сервісу мікроблогів Twitter випустили невелике, але важливе оновлення, які порадує користувачів, часто роблять ретвіти.

Тепер користувачі Twitter, які цитують оригінальне повідомлення можуть додавати до нього не тільки текст, але також зображення, відео та анімації у форматі GIF.

Ретвіт зі своїми коментарями є досить поширеним явищем у Twitter, тому розширення даної функціональності напевно буде добре прийнята аудиторією і приведе до появи великої кількість візуальної інформації в таких повідомленнях.

У даний момент оновлення доступно пользвоателям мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційних систем iOS і Android.

Розробники сервісу мікроблогів Twitter випустили невелике, але важливе оновлення, які порадує користувачів, часто роблять ретвіти. Тепер користувачі Twitter, які цитують оригінальне повідомлення можуть додавати до нього не тільки текст, але також зображення, відео та анімації у форматі GIF. It's easy to express yourself by Retweeting with a comment. What if you could take it a […]