У прикарпатського олігарха Бахматюка відмовилися коментувати зв’язок із російськими компаніями

У Бахматюка відмовилися коментувати зв'язок із російськими компаніями

Мова йде про дві компанії – “Чернышевское” (“Чернишевське”) та “Аграрно-торговая фирма Макон и Компания” (“Аграрно-торгова фірма Макон і компанія”). Обидві зареєстровані в Криму, не перебувають у процесі припинення та згідно з українським реєстром, станом на 1 жовтня, входять до групи компаній “Укрлендфармінг”.

Водночас, Єдиний державний реєстр юридичних осіб Росії теж містить інформацію про вказані компанії. Однак там зазначено, що з 2018 року засновником цих кримських компаній – “Чернышевское” та “Аграрно-торговая фирма Макон и Компания” – є кіпрська компанія “Менітум Трейдінг Лімітед”. Остання до листопада 2017 року була засновником ще однієї компанії з групи “Укрлендфармінг ” – “Агротермінал Констракшин”, пишуть Версії з посиланням на УНН.

З метою з’ясувати, який зв’язок станом на сьогодні мають група компаній “Укрлендфармінг” та кримські компанії, що здійснюють свою діяльність за російськими законами в окупованому Криму, 1 жовтня УНН звернувся із офіційним запитом до групи компаній “Укрлендфармінг”.

З того часу УНН неодноразово намагався отримати відповідь на інформаційний запит як у письмовому, так і в телефонному режимі. Втім, ” Укрлендфармінг ” зв’язок із російськими компаніями так і не прокоментував.

УНН також звернувся з цього приводу до СБУ – там відповіли, що інформацію нині обробляють.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post У прикарпатського олігарха Бахматюка відмовилися коментувати зв’язок із російськими компаніями appeared first on Версії | новини та розслідування.

У групі компаній “Укрлендфармінг”, бенефіціаром якої є український підприємець Олег Бахматюк, відмовилися коментувати зв’язок із російськими компаніями

The post У прикарпатського олігарха Бахматюка відмовилися коментувати зв’язок із російськими компаніями appeared first on Версії | новини та розслідування.