У Польщі чоловік вбив молоду дружину-українку

У Польщі 30-річний чоловік задушив свою 34-річну дружину Людмилу − уродженку України. Трагедія сталась 8 січня в другій половині дня у місті Соколув-Підляський на вул. Длуга. Без матері залишилась трирічна дівчинка.

Як повідомляє сьогодні, 12 січня, польське радіо RDC, подружжя перебувало в процесі розлучення і кілька місяців не проживало разом.

За даними місцевих ЗМІ, чоловік прийшов до жінки, коли вона була одна. Між ними виник конфлік.

34-річну Людмилу знайшли мертвою сусіди.

Поліція встановила, що її задушили і затримала за підозрою її чоловіка Лукаша. Під час допиту він зізнався у вбивстві. Сказав, що втратив контроль під час сварки. Зараз йому загрожує довічне ув’язнення.

У Польщі 30-річний чоловік задушив свою 34-річну дружину Людмилу − уродженку України. Трагедія сталась 8 січня в другій половині дня у місті Соколув-Підляський на вул. Длуга. Без матері залишилась трирічна дівчинка. Як повідомляє сьогодні, 12 січня, польське радіо RDC, подружжя перебувало в процесі розлучення і кілька місяців не проживало разом. За даними місцевих ЗМІ, чоловік прийшов до жінки, коли вона була одна. Між ними виник конфлік. 34-річну Людмилу знайшли мертвою сусіди. Поліція встановила, що її задушили і затримала за підозрою її чоловіка Лукаша. Під час допиту він зізнався у вбивстві. Сказав, що втратив контроль під час сварки. Зараз йому загрожує довічне ув’язнення.