У мережі з’явився трейлер документального фільму про екологію в Карпатах ВІДЕО

У мережі з’явився трейлер документального фільму про екологію в Карпатах ВІДЕО

Документальний фільм знімали ще до червневої повені 2020 року, але і її кадри теж, ввійдуть в сам фільм. Про це йдеться на офіційній сторінці фільму в соцмережі Фейсбук.

«Вода забере» – фільм про Карпати, екологію, вплив людей, і каякінг з ідеєю показати, що відбувається із річками в горах і як саме, ми — люди, з ними взаємодіємо. Фільм не відповідає на питання, а підводить до висновків, що люди зможуть зробити самі.

Трейлер фільму про Карпати, екологію, вплив людей, і каякінг. Знімали його разом Eugene Leshchynskyy Володимир Притула (Volodimir Pritula) і Андрій Млинко ще в травні 2020 року, із ідеєю показати, не лише для каякерів, а і простих людей, що відбувається із річками в горах. Як саме ми, як люди, з ними взаємодіємо? Фільм не відповідає на питання, а підводить до висновків, що люди зможуть зробити самі.

Це документальний фільм, знятий ще до повені червня 2020 року, але і її кадри теж, ввійдуть в сам фільм. В планах зробити презентацію у Львові, Києві, Вінниці, Запоріжжі. Після цього буде проведено показ в on-line, для тих, хто не зможе бути на презентації, і фільм буде викладений в мережу. Наступний крок — це інтернаціональна версія з англійським закадровим голосом і субтитрами(всі підписи річок, мап і локацій, теж буде зроблено англійською, щоб ще більше поширити бренд Україна).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Фільм «Вода забере» знімали  у Карпатах разом з Євгеном Лещинським, Володимиром Притулою та Андрієм Млинко ще в травні 2020 року. Фільм знятий за власний кошт на волонтерських засадах.