У мережі показали розваги підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила: ріки алкоголю та напівголі дівчата

У мережі показали улюблені розваги копів, підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила

У мережі показали профіль одного з підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова. Про це повідомив журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook.
“Один з мусорів, який причетний до смерті п’ятирічного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому”, – написав журналіст.

Сторінка 31-річного поліцейського Івана Приходька на даний момент вже видалена.

Крім того, у Facebook все ще можна знайти сторінку головного свідка по справі – Дмитра Кривошея. Судячи по фото, чоловік любить відпочинок на морі та алкоголь.

Як відомо, 3 червня Кирило Тлявов отримав поранення в голову в Переяславі-Хмельницькому. Хлопчика в калюжі крові знайшли батьки. Судячи з усього, Кирила вбили співробітники правоохоронних органів, які у нетверезому вигляді стріляли по пляшках у житловому масиві.

У мережі показали улюблені розваги копів, підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила У мережі показали профіль одного з підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова. Про це повідомив журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook. “Один з мусорів, який причетний до смерті п’ятирічного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому”, – написав журналіст. Сторінка 31-річного поліцейського Івана Приходька на даний момент вже видалена. Крім того, у Facebook все ще можна знайти сторінку головного свідка по справі – Дмитра Кривошея. Судячи по фото, чоловік любить відпочинок на морі та алкоголь. Як відомо, 3 червня Кирило Тлявов отримав поранення в голову в Переяславі-Хмельницькому. Хлопчика в калюжі крові знайшли батьки. Судячи з усього, Кирила вбили співробітники правоохоронних органів, які у нетверезому вигляді стріляли по пляшках у житловому масиві.