У Мережі з’явилися перші рендери realme 9 Pro

Авторитетний інсайдер Стів OnLeaks Хеммерстоффер поділився першими рендерами майбутнього смартфона Realme 9 Pro і розкрив деякі специфікації гаджета.

Судячи з зображень, Realme 9 Pro отримає виріз під селфі-камеру у верхньому лівому кутку екрана, тонкі рамки та скляну задню панель.

За даними інсайдера, смартфон буде оснащений 6,59-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення 120 Гц і підекранним сканером відбитків пальців, а також чіпсетом Snapdragon 695 5G з 8 ГБ оперативної та 128 ГБ.


На задній панелі можуть бути розташовані три камери: основна на 64 Мп, надширококутна на 8 Мп та макро на 2 Мп. Передбачувана роздільна здатність селфі-камери становить 16 Мп. Крім того, новинка отримає акумулятор ємністю 5000 мАг із підтримкою зарядки потужністю 33 Вт.

Запис У Мережі з’явилися перші рендери realme 9 Pro спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Авторитетний інсайдер Стів OnLeaks Хеммерстоффер поділився першими рендерами майбутнього смартфона Realme 9 Pro і розкрив деякі специфікації гаджета. Судячи з зображень, Realme 9 Pro отримає виріз під селфі-камеру у верхньому лівому кутку екрана, тонкі рамки та скляну задню панель. За даними інсайдера, смартфон буде оснащений 6,59-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення 120 […]

Запис У Мережі з’явилися перші рендери realme 9 Pro спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.