У Мережі з’явилися нові фото Beats Studio Buds

Бездротові навушники Beats Studio Buds, які Apple поки не представила, в черговий раз засвітилися в вухах баскетболіста Леброна Джеймса. Цього разу їх можна розгледіти краще.

На відміну від фото, опублікованих в Instagram Джеймса, на нових зображеннях можна розгледіти логотип Beats і незвичайний, але, ймовірно, зручний дизайн навушників.

Вперше гарнітура засвітилася в бета-версії iOS 14.6 на початку травня – тоді розробник Стів Мозер поділився анімацією зарядки і піктограмами пристрою. З чуток, майбутні навушники Apple AirPods Pro 2-го покоління отримають дизайн в стилі Beats Studio Buds.

Швидше за все, Apple анонсує навушники Beats Studio Buds на цьому тижні або на WWDC 2021.

Запис У Мережі з’явилися нові фото Beats Studio Buds спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Бездротові навушники Beats Studio Buds, які Apple поки не представила, в черговий раз засвітилися в вухах баскетболіста Леброна Джеймса. Цього разу їх можна розгледіти краще. На відміну від фото, опублікованих в Instagram Джеймса, на нових зображеннях можна розгледіти логотип Beats і незвичайний, але, ймовірно, зручний дизайн навушників. Вперше гарнітура засвітилася в бета-версії iOS 14.6 на початку травня – […]

Запис У Мережі з’явилися нові фото Beats Studio Buds спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.