«У мене зіпсувався настрій і я почав його ґвалтувати»: пастух розповів про знущання над 12-річним хлопцем

22 серпня на Одещині в Іванківському районі 22-річний місцевий мешканець зґвалтував 12-річного хлопця.

Про це пише “Gazeta.ua”.

Порушника взяли під варту без права на заставу.

“Він запропонував іти красти кавуни. Я відмовився. У мене тварини на пасовищі. Ніяк просто. Потім у мене чомусь зіпсувався настрій і я почав його ґвалтувати. Після того сказав йому йти додому і нікому нічого не розповідати. Він плакав. Я ще двічі дав йому ляпаса. Навіщо – не знаю”, – розповів підозрюваний.

Досудове слідство триває. За скоєне ґвалтівника можуть ув’язнити на 15 років.

Зі слів підлітка, все сталося на пасовищі, де зловмисник – його знайомий односелець – випасав худобу. Він кілька разів вдарив малого, а тоді задовольнив свої статеві потреби. Аби потерпілий нікому не розповів, що з ним вчинили, пригрозив йому фізичною розправою і відпустив.

22 серпня на Одещині в Іванківському районі 22-річний місцевий мешканець зґвалтував 12-річного хлопця. Про це пише “Gazeta.ua”. Порушника взяли під варту без права на заставу. “Він запропонував іти красти кавуни. Я відмовився. У мене тварини на пасовищі. Ніяк просто. Потім у мене чомусь зіпсувався настрій і я почав його ґвалтувати. Після того сказав йому йти додому і нікому нічого не розповідати. Він плакав. Я ще двічі дав йому ляпаса. Навіщо – не знаю”, – розповів підозрюваний. Досудове слідство триває. За скоєне ґвалтівника можуть ув’язнити на 15 років. Зі слів підлітка, все сталося на пасовищі, де зловмисник – його знайомий односелець – випасав худобу. Він кілька разів вдарив малого, а тоді задовольнив свої статеві потреби. Аби потерпілий нікому не розповів, що