У Києві затримали таксиста, який зґвалтував і пограбував пасажирку

У столиці затримали водія таксі, який зґвалтував і пограбував 25-річну киянку.

Ґвалтівником виявився 29-річний уродженець Дніпра, повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

За попередньою інформацією, жінка зупинила таксі в районі Академмістечка, щоб дістатися додому за місто. Проте під час поїздки таксист звернув до лісу, де зґвалтував та побив киянку. Після цього зловмисник змусив дівчину перерахувати близько 4 тис. грн із її картки на його рахунок, а також відібрав у неї мобільний телефон і втік.

Підозрюваному оголошено про підозру. Найближчим часом йому оберуть запобіжний захід.

Напад стався у ніч проти 31 липня на Новоірпінській трасі у Києві. Таксист на Renault із наклейками Uklon завіз жінку до лісу та зґвалтував, про що вона сповістила свою подругу. Пізніше стало відомо, що її зґвалтували у неприродній спосіб. Постраждалу госпіталізували з діагнозом рвана рана губи.

У столиці затримали водія таксі, який зґвалтував і пограбував 25-річну киянку. Ґвалтівником виявився 29-річний уродженець Дніпра, повідомили у прес-службі столичної прокуратури. За попередньою інформацією, жінка зупинила таксі в районі Академмістечка, щоб дістатися додому за місто. Проте під час поїздки таксист звернув до лісу, де зґвалтував та побив киянку. Після цього зловмисник змусив дівчину перерахувати близько 4 тис. грн із її картки на його рахунок, а також відібрав у неї мобільний телефон і втік. Підозрюваному оголошено про підозру. Найближчим часом йому оберуть запобіжний захід. Напад стався у ніч проти 31 липня на Новоірпінській трасі у Києві. Таксист на Renault із наклейками Uklon завіз жінку до лісу та зґвалтував, про що вона сповістила свою подругу. Пізніше стало відомо, що її зґвалтували у