У Києві арештували жінку, підозрювану в замаху на вбивство підприємця з Прикарпаття

Замах на життя трапився в липні 2018 року у місті Косів Івано-Франківської області.

До поліції звернувся мешканець Косова із повідомленням про те, що на власному подвір’ї помітив під машиною небезпечний предмет, повідомляють “Вікна” з посиланням на управління комунікації Національної поліції України.

Під час огляду спеціалісти вибухотехнічної служби виявили саморобний вибуховий пристрій: 5 кг у тротиловому еквіваленті.

24 вересня 2019 року оперативники Івано-Франківщини спільно зі спецпідрозділом КОРД на Волині затримали підозрюваного у вчиненні замаху. Це — мешканець Києва, раніше судимий за вчинення тяжких злочинів. Тоді під час обшуків, проведених у трьох областях України, правоохоронці вилучили предмети, зовні схожі на зброю і боєприпаси. Суд обрав щодо затриманого чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб.

Провівши низку оперативно-розшукових заходів та слідчих дій, правоохоронці також здобули докази причетності до вчинення цього правопорушення дружини підозрюваного. Тож, 5 листопада, її затримали у Києві та оголосили про підозру. Жінку, яку підозрювали у замаху на вбивство, заарештували за рішенням суду.

Розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин), та за п. 5 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, триває.

Замах на життя трапився в липні 2018 року у місті Косів Івано-Франківської області. До поліції звернувся мешканець Косова із повідомленням про те, що на власному подвір’ї помітив під машиною небезпечний предмет, повідомляють “Вікна” з посиланням на управління комунікації Національної поліції України. Під час огляду спеціалісти вибухотехнічної служби виявили саморобний вибуховий пристрій: 5 кг у тротиловому еквіваленті. 24 вересня 2019 року оперативники Івано-Франківщини спільно зі спецпідрозділом КОРД на Волині затримали підозрюваного у вчиненні замаху. Це — мешканець Києва, раніше судимий за вчинення тяжких злочинів. Тоді під час обшуків, проведених у трьох областях України, правоохоронці вилучили предмети, зовні схожі на зброю і боєприпаси. Суд обрав щодо затриманого чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб. Провівши низку оперативно-розшукових