У Коломиї п’яна жінка порізала чоловіка

Чоловіка з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні.
Подія трапилась 29 квітня близько 22 години у Коломиї, інформує прес-служба поліції в області.

Поліцейські з’ясували, що 65 -річна уродженка Донецької області розпивала спиртні напої з співжителем. Між ними виник конфлікт: жінка схопила зі столу ніж і завдала ним декілька ударів 52-річному чоловіку. Останній отримав ножове поранення печінки, правого плеча і грудної клітки.

За фактом спричинення умисних тяжких тілесних ушкоджень слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.121 Кримінального кодексу України. Правопорушницю затримано в порядку ст. 208 КПК України і поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Жінці оголосили про підозру, а суд невдовзі обере запобіжний захід – тримання під вартою.

Чоловіка з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні. Подія трапилась 29 квітня близько 22 години у Коломиї, інформує прес-служба поліції в області. Поліцейські з’ясували, що 65 -річна уродженка Донецької області розпивала спиртні напої з співжителем. Між ними виник конфлікт: жінка схопила зі столу ніж і завдала ним декілька ударів 52-річному чоловіку. Останній отримав ножове поранення печінки, правого плеча і грудної клітки. За фактом спричинення умисних тяжких тілесних ушкоджень слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.121 Кримінального кодексу України. Правопорушницю затримано в порядку ст. 208 КПК України і поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Жінці оголосили про підозру, а суд невдовзі обере запобіжний захід – тримання під вартою.