У Коломиї не прийматиме відвідувачів Музей писанки

Через погіршення епідеміологічної ситуації пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції музей писанки не прийматиме відвідувачів.

Про це інформують на фб-сторінці музею, пише WestNews.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Коломиї, спричиненої поширенням COVID-19, музей писанкового розпису не працюватиме для відвідувачів від 16 до 21 лютого.

Нагадаємо, збірка Музею налічує понад 12 000 писанок і декоративних яєць із різних регіонів України та країн світу. Це і писанки, мальованки, дряпанки, створені на курячій, гусячій, страусовій чи навіть перепелиній шкаралупі.

Також у колекції широко представлено декоративні яйця, оздоблені вишивкою, аплікацією насінням з різних злакових культур, соломкою, дерев’яні інкрустовані й різьблені, керамічні писанки та декоративні яйця з напівкоштовного каміння, декоровані технікою перегородчастої емалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статус є, а грошей не дають: Кабмін не затверджує фінансування Франківського драмтеатру

Публікація У Коломиї не прийматиме відвідувачів Музей писанки запозичена із ресурсу WestNews.

Через погіршення епідеміологічної ситуації пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції музей писанки не прийматиме відвідувачів. Про це інформують на фб-сторінці музею, пише WestNews. У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Коломиї, спричиненої поширенням COVID-19, музей писанкового розпису не працюватиме для відвідувачів від 16 до 21 лютого. Нагадаємо, збірка Музею налічує понад 12 000 писанок і декоративних яєць із різних регіонів України та країн світу. Це і писанки, мальованки, дряпанки, створені на курячій, гусячій, страусовій чи навіть перепелиній шкаралупі. Також у колекції широко представлено декоративні яйця, оздоблені вишивкою, аплікацією насінням з різних злакових культур, соломкою, дерев’яні інкрустовані й різьблені, керамічні писанки та декоративні яйця з напівкоштовного каміння, декоровані технікою перегородчастої емалі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статус є, а грошей не дають: Кабмін не затверджує фінансування Франківського драмтеатру

Публікація У Коломиї не прийматиме відвідувачів Музей писанки запозичена із ресурсу WestNews.