У Коломийському районі застілля закінчилося різаниною і смертю

Кримінальний випадок стався у неділю, 18 серпня, в селі Старий Гвіздець.

Як повідомили “Галці” у пресслужбі поліції Прикарпаття, близько 18 години в одному з приватних будинків в ході застілля виникла суперечка між двома чоловіками. Один з них наніс смертельну травму ножем опоненту. Поранений чоловік не вижив.

Нападник – 38-річний гість, загинув його 25-річний товариш.

Знаряддя вбивства – ніж та інші речові докази – вилучені. Затриманий в минулому притягувався до кримінальної відповідальності за спричинення легких тілесних ушкоджень. Наразі він затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Сьогодні слідчі оголосять йому про підозру за скоєння кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Покарання за скоєне передбачає до 15 років позбавлення волі, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Кримінальний випадок стався у неділю, 18 серпня, в селі Старий Гвіздець. Як повідомили “Галці” у пресслужбі поліції Прикарпаття, близько 18 години в одному з приватних будинків в ході застілля виникла суперечка між двома чоловіками. Один з них наніс смертельну травму ножем опоненту. Поранений чоловік не вижив. Нападник – 38-річний гість, загинув його 25-річний товариш. Знаряддя вбивства – ніж та інші речові докази – вилучені. Затриманий в минулому притягувався до кримінальної відповідальності за спричинення легких тілесних ушкоджень. Наразі він затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Сьогодні слідчі оголосять йому про підозру за скоєння кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Покарання за скоєне передбачає до 15 років позбавлення волі, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.