У Коломиї не проводитимуть фестиваль «Писанка»

У Коломиї депутати міської ради заборонили проводити фестиваль «Писанка», який планували на 8-9 травня.

Відповідне рішення було ухвалено на сесії міськради, пише WestNews з посиланням на Укрінформ

Рішення «Про заборону проведення відкритого фольклорного фестивалю «Писанка-2021» підтримали 26 депутатів міської ради, 1 утримався і ще 1 не голосував.

Підставою для ухвалення такого рішення став лист від правоохоронців, який отримала місцева комісія ТЕБ і НС. За словами міського голови Коломиї Богдана Станіславського, поліція вказала на те, що вони не зможуть забезпечити дотримання карантинних заходів.

«Тому комісія прийняла рішення перенести фестиваль на інший період, коли дозволить ситуація», – зазначив Станіславський.

За інформацією управління культури Коломийської міської ради, фестиваль «Писанка» планували провести в Коломиї 8-9 травня.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Прикарпатті виготовили чотириметрову ковану писанку. ФОТО

Публікація У Коломиї не проводитимуть фестиваль «Писанка» запозичена із ресурсу WestNews.

У Коломиї депутати міської ради заборонили проводити фестиваль «Писанка», який планували на 8-9 травня. Відповідне рішення було ухвалено на сесії міськради, пише WestNews з посиланням на Укрінформ.  Рішення «Про заборону проведення відкритого фольклорного фестивалю «Писанка-2021» підтримали 26 депутатів міської ради, 1 утримався і ще 1 не голосував. Підставою для ухвалення такого рішення став лист від правоохоронців, який отримала місцева комісія ТЕБ і НС. За словами міського голови Коломиї Богдана Станіславського, поліція вказала на те, що вони не зможуть забезпечити дотримання карантинних заходів. «Тому комісія прийняла рішення перенести фестиваль на інший період, коли дозволить ситуація», – зазначив Станіславський. За інформацією управління культури Коломийської міської ради, фестиваль «Писанка» планували провести в Коломиї 8-9 травня.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Прикарпатті виготовили чотириметрову ковану писанку. […]

Публікація У Коломиї не проводитимуть фестиваль «Писанка» запозичена із ресурсу WestNews.