У Києві підліток зарізав батьків та брата: стали відомі подробиці

У сім’ї підлітка, який може бути причетний до жорстокого вбивства батька, матері та 8-річного брата в Києві, раніше виникали конфлікти.

Неповнолітній раніше не потрапляв у поле зору поліції

“Попередньо є інформація, що в цій сім’ї раніше були якісь конфлікти. Зараз вирішується питання про те, щоб повідомити підлітку про підозру. Причини та обставини події встановлюються”, – розповіли в пресслужбі.

Правоохоронці додали, що раніше неповнолітній, учень одного з училищ столиці, на обліку інспекторів ювенальної поліції не перебував.

Підліток може бути причетний до вбивства батьків та брата.

Як повідомила пресслужба Департаменту карного розшуку НПУ, затриманий стверджував, що його “перемкнуло” і він не знав, що робити далі. Молодшому братові “давав “останній шанс”, однак він не виправився”.

Видання “Українська правда” посилаючись на власні джерела, уточнило, що він повністю зізнався в злочині..

Свої дії хлопець пояснив “неприязними відносинами, що склалися в родині під час їх постійних сварок та особистим негативним ставленням до рідних”. Правоохоронці вилучили в затриманого ніж у вигляді “метелика”. Під час поверхневого огляду на долонях підлітка виявили різані пошкодження, характерні при нанесенні ударів гострим предметом.

Джерело видання “Сегодня” повідомило, що “хлопцю здавалось – брата люблять більше”.

“Батьки на нього (затриманого) сварились. Більш точно встановить психологічна експертиза”, – розповів співрозмовник видання.

Інтернет-ЗМІ “Страна” повідомило, що нібито хлопця звуть Максим Сумін. Він учень першого курсу Київського регіонального вищого професійного училища будівництва за спеціальністю “автослюсар”.

Нагадаємо, в Дарницькому районі Києва в будинку на вулиці Ревуцького, 44, 16-річний хлопець під час сімейного конфлікту нібито зарізав батьків та 8-річного брата. Після вбивства підліток ще кілька днів перебував у квартирі поруч із загиблими, а коли батьків почали розшукувати родичі, втік.

За фактом умисного вбивства відкрито кримінальне провадження, неповнолітньому загрожує довічне позбавлення волі.

У сім’ї підлітка, який може бути причетний до жорстокого вбивства батька, матері та 8-річного брата в Києві, раніше виникали конфлікти. “Попередньо є інформація, що в цій сім’ї раніше були якісь конфлікти. Зараз вирішується питання про те, щоб повідомити підлітку про підозру. Причини та обставини події встановлюються”, – розповіли в пресслужбі. Правоохоронці додали, що раніше неповнолітній, учень одного з училищ столиці, на обліку інспекторів ювенальної поліції не перебував. Як повідомила пресслужба Департаменту карного розшуку НПУ, затриманий стверджував, що його “перемкнуло” і він не знав, що робити далі. Молодшому братові “давав “останній шанс”, однак він не виправився”. Видання “Українська правда” посилаючись на власні джерела, уточнило, що він повністю зізнався в злочині.. Свої дії хлопець пояснив “неприязними відносинами, що склалися в родині під