У Карпатах заблукало троє туристів

Вчора, 21 жовтня, на Яремчанщині двоє туристів заблукали у горах.

О 19.34 години на ПЗЧ ДПРЧ-9 м. Яремче надійшло повідомлення про те, що на горі Маковиця, на території Яремчанської МР, втратили орієнтування 2 туристи з м. Ніжин Чернігівської області.

О 20.30 для проведення пошукових робіт залучили рятувальників Яремчанського ПРВ СПРЧ АРЗ СП У ДСНС в області (8 чол., 1 тех).

О 21.40 пошуково-рятувальне відділення знайшло заблукалих туристів, супроводило до оперативного автомобіля та доставило їх до тимчасового місця проживання.

Також 21 жовтня о 20.50 в ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що в районі гори Сивуля на території Рожнятівського району, відстав від туристичної групи та заблукав турист, 55-річний житель Львова.

О 21.10 для проведення пошукових робіт залучено рятувальників Осмолодського ПРВ СПРЧ АРЗ СП У ДСНС в області (4 чол, 1 тех).

О 23.20 пошуково-рятувальним відділенням знайдено заблукалого туриста, супроводжено до оперативного автомобіля та доставлено до с. Осмолода. Стан задовільний.

Нагадаємо, У Карпатах з’явився “брокенський привид”

The post У Карпатах заблукало троє туристів appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 21 жовтня, на Яремчанщині двоє туристів заблукали у горах. О 19.34 години на ПЗЧ ДПРЧ-9 м. Яремче надійшло повідомлення про те, що на горі Маковиця, на території Яремчанської МР, втратили орієнтування 2 туристи з м. Ніжин Чернігівської області. О 20.30 для проведення пошукових робіт залучили рятувальників Яремчанського ПРВ СПРЧ АРЗ СП У ДСНС в

The post У Карпатах заблукало троє туристів appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: