У Карпатах рятувальники допомагали киянину, у якого заболіли нирки

Вчора, 4 травня, о 16.40 до рятувальників області поступило повідомлення, про те, що під час сходження з гори Говерла по «синьому маршруту» (в зоні лісу) відчув погіршення стану здоров’я 52-річний киянин.

Як інформують в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, чоловік скаржився на сильний біль в області нирок.

Відтак, потрібна була допомога рятувальників по транспортуванню.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт о 16.45 направили рятувальників ур. Заросляк ПРВ Ворохта. О 17.00 рятувальники прибули до потерпілого, медична допомога не надавалась.

О 17.20 потерпілий в супроводі рятувальників зійшов до НСБ “Заросляк”, від подальшої медичної допомоги відмовився та на транспорті відбув до місця тимчасового проживання.

До теми:  На Говерлі травмувався турист із Києва – йому допомогли рятувальники

The post У Карпатах рятувальники допомагали киянину, у якого заболіли нирки appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 4 травня, о 16.40 до рятувальників області поступило повідомлення, про те, що під час сходження з гори Говерла по «синьому маршруту» (в зоні лісу) відчув погіршення стану здоров’я 52-річний киянин. Як інформують в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, чоловік скаржився на сильний біль в області нирок. Відтак, потрібна була допомога рятувальників по

The post У Карпатах рятувальники допомагали киянину, у якого заболіли нирки appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: