У Калуші припинили діяльність грального закладу (фото)

Правоохоронці припинили діяльність нелегального грального закладу, який всупереч закону продовжував свою роботу у Калуші. За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Триває досудове розслідування.

16 липня працівники Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області спільно із поліцейськими Калуського відділу поліції викрили незаконну діяльність грального закладу, який функціонував на території Калуша – на першому поверсі в одному із багатоповерхівок міста.

Із незаконного закладу слідчі вилучили дев’ять комп’ютерних моніторів, вісім системних блоків, за допомогою яких надавались послуги у сфері грального бізнесу та грошові кошти.

Слідчі дії проводились в рамках кримінального провадження, яке зареєстроване за фактом надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу, ще передбачено ч. 1 ст. 203-2 КК України. Максимальне покарання – штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: Верховна Рада України легалізувала гральний бізнес

The post У Калуші припинили діяльність грального закладу (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Правоохоронці припинили діяльність нелегального грального закладу, який всупереч закону продовжував свою роботу у Калуші. За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Триває досудове розслідування. 16 липня працівники Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області спільно із поліцейськими Калуського відділу поліції викрили незаконну діяльність грального закладу, який функціонував на території Калуша – на першому поверсі в одному із

The post У Калуші припинили діяльність грального закладу (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: