У Калуші відзначили почесних громадян. ВІДЕО

З нагоди святкування Дня міста в палаці культури «Мінерал» відбулися урочисті збори Калуської міської ради.

Звучали численні привітання, а міський голова Андрій Найда вручив відзнаки «За заслуги перед містом», пише WestNews з посиланням на Вікна.

Представники влади нагородили медиків, освітян, військових, керівників підприємств, заслужених тренерів та діячів культури.

Зокрема, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я міста, організацію і надання медичної допомоги населенню в період пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 відзначили лікаря-кардіолога кардіологічного відділення КНП «Калуська ЦРЛ» Тетяну Возняк.

Теж за активну громадську і благодійну діяльність, вагомий внесок у справу захисту життя і здоров’я мешканців Калуської громади в період пандемії коронавірусної хвороби  COVID-19 нагородили народного депутата України, засновника благодійного фонду «Покуття» Андрія Іванчука.

Більше у відео ViknaTV:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 20 пляшок вилито: у Калуші встановили жінку, яка продавала фальсифікований алкоголь. ФОТО

Публікація У Калуші відзначили почесних громадян. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

З нагоди святкування Дня міста в палаці культури «Мінерал» відбулися урочисті збори Калуської міської ради. Звучали численні привітання, а міський голова Андрій Найда вручив відзнаки «За заслуги перед містом», пише WestNews з посиланням на Вікна. Представники влади нагородили медиків, освітян, військових, керівників підприємств, заслужених тренерів та діячів культури. Зокрема, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я міста, організацію і надання медичної допомоги населенню в період пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 відзначили лікаря-кардіолога кардіологічного відділення КНП «Калуська ЦРЛ» Тетяну Возняк. Теж за активну громадську і благодійну діяльність, вагомий внесок у справу захисту життя і здоров’я мешканців Калуської громади в період пандемії коронавірусної хвороби  COVID-19 нагородили народного депутата України, засновника благодійного фонду «Покуття» Андрія Іванчука. Більше у відео ViknaTV: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 20 пляшок […]

Публікація У Калуші відзначили почесних громадян. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.