У Калуші підприємець відсудив у міської ради дозвіл на встановлення МАФів

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов підприємця до Калуської міської ради.

Як повідомляє Івано-Франківський окружний адміністративний суд, 27 квітня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення, яким надав позивачу дозвіл на розміщення двох груп тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші.

Втім, 27 травня Калуська міська рада скасувала своє рішення від 27 квітня. У висновках рішення суду зазначається, що орган місцевого самоврядування не мав для цього законних повноважень:

«Рішення виконавчого комітету Калуської міської ради від 27 квітня могло бути скасовано лише у судовому порядку. З наданням дозволів на розміщення тимчасових споруд, позивач отримав паспорти прив’язки, уклав договори оренди та сплатив орендну плату за надану земельну ділянку. Таким чином, виникли правовідносини, пов’`язані з реалізацією суб’`єктивних прав та охоронюваних законом інтересів», – йдеться в дописі.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

Читайте також: Франківськ відсудив у Московського патріархату садок на Чорновола

The post У Калуші підприємець відсудив у міської ради дозвіл на встановлення МАФів appeared first on Галицький Кореспондент.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов підприємця до Калуської міської ради. Як повідомляє Івано-Франківський окружний адміністративний суд, 27 квітня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення, яким надав позивачу дозвіл на розміщення двох груп тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші. Втім, 27 травня Калуська міська рада скасувала своє рішення від 27 квітня.

The post У Калуші підприємець відсудив у міської ради дозвіл на встановлення МАФів appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: