У Калуші через дощі “Золоті сурми” та школа мажотерок виступили у палаці культури. ВІДЕО

Через зливові дощі святковий концерт оркестру «Золоті сурми» та школи мажореток відбувся не на площі Героїв, а в палаці культури «Мінерал».

Дійство відбулося в рамках відзначення 584-ї річниці з дня першої писемної згадки про Калуш, пише WestNews з посиланням на Вікна.

Співпраця оркестру «Золотих сурм» спільно зі школою мажореток триває вже близько п’яти років. За цей час учасники встигли подружитися і стати практично одним колективом. 

На їхньому спільному рахунку — чимало яскравих номерів  над якими з наснагою працюють Іван Шалата та Ольга Квецко. Колективи підкорили не одну сцену в Україні та в Європі

“Впродовж тижня відбувається по дві-три репетиції на тиждень щосереди, щоп’ятниці та щосуботи. Підготовка до виступів колективи проводять окремо, а згодом на спільних репетиціях вносять корективи”, каже Ольга Квецко.

Більше у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську водій збив велосипедиста на смерть. ФОТО

Публікація У Калуші через дощі “Золоті сурми” та школа мажотерок виступили у палаці культури. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Через зливові дощі святковий концерт оркестру «Золоті сурми» та школи мажореток відбувся не на площі Героїв, а в палаці культури «Мінерал». Дійство відбулося в рамках відзначення 584-ї річниці з дня першої писемної згадки про Калуш, пише WestNews з посиланням на Вікна. Співпраця оркестру «Золотих сурм» спільно зі школою мажореток триває вже близько п’яти років. За цей час учасники встигли подружитися і стати практично одним колективом.  На їхньому спільному рахунку — чимало яскравих номерів  над якими з наснагою працюють Іван Шалата та Ольга Квецко. Колективи підкорили не одну сцену в Україні та в Європі “Впродовж тижня відбувається по дві-три репетиції на тиждень щосереди, щоп’ятниці та щосуботи. Підготовка до виступів колективи проводять окремо, а згодом на спільних репетиціях вносять корективи”, каже Ольга […]

Публікація У Калуші через дощі “Золоті сурми” та школа мажотерок виступили у палаці культури. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.