У Івано-Франківську пройде XXХ Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020»

Традиційно у Івано-Франківську багато років поспіль проходить Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020».

Цього року Фест буде вже 30-тим, триватиме з 27 січня по 2 лютого, інформує кореспондент WestNews.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, 16 січня, затвердили розпорядження про проведення даного фестивалю, а також кошторис.

З міського бюджету на послуги відпочивально-розважальних комплексів виділено 20 000.

“За” рішення виділити кошти на підтримку Фестивалю проголосувало 17 депутатів.

До слова, на виконком завітали колядники.

На міськвиконком завітали колядники

Опубліковано WestNews Четвер, 16 січня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танцювальний колектив з Надвірної став лауреатом престижної премії. ФОТО

Публікація У Івано-Франківську пройде XXХ Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020» запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Традиційно у Івано-Франківську багато років поспіль проходить Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020». Цього року Фест буде вже 30-тим, триватиме з 27 січня по 2 лютого, інформує кореспондент WestNews. На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, 16 січня, затвердили розпорядження про проведення даного фестивалю, а також кошторис. З міського бюджету на послуги відпочивально-розважальних комплексів виділено 20 […]

Публікація У Івано-Франківську пройде XXХ Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020» запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.