У футболіста “Прикарпаття” виявили коронавірус

Гравець не відчуває особливих симптомів і перебуває на самоізоляції.

Цього тижня гравці, тренери та персонал івано-франківського футбольного клубу “Прикарпаття” у повному складі пройшли чергове ПЛР-тестування на COVID-19. Напередодні матчу 29-го туру Першої ліги з лабораторії надійшли результати молекулярно-генетичного дослідження, один з яких виявився позитивним.

Зараження коронавірусом виявили в одного з футболістів. Гравець не відчуває особливих симптомів захворювання і з 4 серпня перебуває на двотижневій самоізоляції у себе вдома. Результати тестів на COVID-19 в усіх інших представників МФК “Прикарпаття” є негативними, інформує пресслужба клубу.

Гравець не відчуває особливих симптомів і перебуває на самоізоляції. Цього тижня гравці, тренери та персонал івано-франківського футбольного клубу “Прикарпаття” у повному складі пройшли чергове ПЛР-тестування на COVID-19. Напередодні матчу 29-го туру Першої ліги з лабораторії надійшли результати молекулярно-генетичного дослідження, один з яких виявився позитивним. Зараження коронавірусом виявили в одного з футболістів. Гравець не відчуває особливих симптомів захворювання і з 4 серпня перебуває на двотижневій самоізоляції у себе вдома. Результати тестів на COVID-19 в усіх інших представників МФК “Прикарпаття” є негативними, інформує пресслужба клубу.