У Франківську відновили теплопостачання у 52 будинках та 11 установах

Сьогодні, 16 січня, у південній частині Івано-Франківська відновили теплопостачання. 

Так, 14 січня, о 10.30 годині в місті Івано-Франківську на вулиці Ребета, через прорив магістральної тепломережі тимчасово припинили подачу теплСьогодні, 16 січня, у південній частині Івано-Франківська відновити теплопостачання. оносія. 

Подачу опалення відключили в центральній частині міста: 52 багатоповерхових житлових будинки (6227 абонентів) та 11 об’єктів соціально-побутової сфери, в т.ч. Національний університет харчових технологій Структурний підрозділ Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму на вул. Сорохтея; Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет» на вул. Матейки; Івано-Франківський обласний лікувально-фізкультурний центр “Здоров’я” на вул. Матейки; Обласний фтизіопульмонологічний центр на вул. Матейки; Комунальне некомерційне підприємство «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» на вул. Коновальця; Бiбліотека-фiлія на вул. Коновальця; Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С.Граната на вул. С.Бандери; Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет» на вул. С.Бандери; ЗОШ на вул. Нац.Гвардії; Дитячий садочок ТзОВ “АРСЕНАЛ СІТІ” на вул. Нац.Гвардії; Дошкільний навчальний заклад на вул. Гвардійська.

Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт залучили аварійну бригаду ТОВ «СТЕК» в кількості 2 одиниць техніки та 8 працівників. 

Станом на 02.30 год. 16 січня, за інформацією керівника ТОВ «СТЕК», ремонтні роботи магістральної тепломережі на вулиці Ребета  завершили та провели запуск теплоносія. О 04.35 год. теплопостачання відновили в повному обсязі.

Нагадаємо, у Франківську ТКЕ і СТЕК боргують понад 350 мільйонів за газ

The post У Франківську відновили теплопостачання у 52 будинках та 11 установах appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 16 січня, у південній частині Івано-Франківська відновили теплопостачання.  Так, 14 січня, о 10.30 годині в місті Івано-Франківську на вулиці Ребета, через прорив магістральної тепломережі тимчасово припинили подачу теплСьогодні, 16 січня, у південній частині Івано-Франківська відновити теплопостачання. оносія.  Подачу опалення відключили в центральній частині міста: 52 багатоповерхових житлових будинки (6227 абонентів) та 11 об’єктів соціально-побутової сфери,

The post У Франківську відновили теплопостачання у 52 будинках та 11 установах appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: