У Франківську відбудеться конкурс краси та моди Star Face of the Season f/w 2020 (ФОТО УЧАСНИЦЬ)

 

А саме будуть представлені колекції: Optuka tvogo mista, Lelitka, Tetiana Kuzmenko, Aida Tudor, De Luxe, 221b store, Adorn, Exclusive та Maria Volosovska.

“З 2013 року ми аналізуємо світовий та європейський напрямок культури, краси та моди, проводимо спостереження за всіма його етапами, працюємо над удосконаленням цієї сфери відповідно до європейських стандартів”, – коментують організатори конкурсу.

Оцінити неповторну красу, стиль та грацію учасників 14 сезону Star Face of the Season, насолодитись живою музикою, фуршетом та шоу програмою можна буде уже 29 листопада о 18:00 у готельно-ресторанному комплексі «Перетин Смаків», пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

А після конкурсу усіх гостей чекає перше afterparty у ресторані «Чорне і біле». Друге afterparty відбудеться наступного дня, 30 листопада у лаунж-барі «Inside Lounge».


Довідково:

Star face of the season – це сезонне свято краси та моди, метою якого є сформувати команду учасниць, забезпечити позитивні емоції та уявлення про красу, моду, грацію і все це поєднати в неповторних оригінальних шоу для розвитку культури та мистецтва.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post У Франківську відбудеться конкурс краси та моди Star Face of the Season f/w 2020 (ФОТО УЧАСНИЦЬ) appeared first on Версії | новини та розслідування.

У цьому сезоні в показах візьмуть участь тільки найкращі представники fashion-індустрії.

The post У Франківську відбудеться конкурс краси та моди Star Face of the Season f/w 2020 (ФОТО УЧАСНИЦЬ) appeared first on Версії | новини та розслідування.