У Франківську від COVID-19 вакцинувалися лише 600 людей

COVID-вакцинація: як оплачуватимуть роботу мобільних бригад

Станом на дев’яте березня в Івано-Франківську від COVID-19 щепилися майже 600 людей. Про це на оперативній нараді повідомила керівниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати.

За її словами, вакцинацією займається тільки одна бригада. Вона щоденно проводить 80-90 щеплень. За перший день вакцинації щепилися 56 медпрацівників. Станом на дев’яте березня, провакцинували 594 людей.

“Це, звичайно, є мало і темпи треба нарощувати”, – каже Марія Бойко.

Як розповіла директорка Центру первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчукдля вакцинації сформовані дві мобільні бригади.

“НСЗУ нам доповіли, що ми підлягаємо підписанню договору, проте на сьогодні його не підписано, кошти ми не отримали. Як нам відомо, одна бригада в місяць буде отримувати вісім тисяч гривень на пальне, доплати та розхідні матеріали. Є інформація, якщо за день буде проведено менше 100 вакцинацій, ці гроші не виплатять. Минулий тиждень наші бригади пропрацювали на громадських засадах”, – розповіла Ольга Савчук.

До слова, в Івано-Франківській територіальній громаді станом на ранок дев’ятого березня підтвердили 20 306 випадків COVID-19. З них 908 – у дітей. По Франківську з початку пандемії зареєстровано 19 025 хворих.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Станом на дев’яте березня в Івано-Франківську від COVID-19 щепилися майже 600 людей. Про це на оперативній нараді повідомила керівниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати. За її словами, вакцинацією займається тільки одна бригада. Вона щоденно проводить 80-90 щеплень. За перший день вакцинації щепилися 56 медпрацівників. Станом на дев’яте березня, […]